boksy max box

Jak wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w istocie każda pora jest dobra na to aby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną czasami zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, żeby radować się spokojną oraz komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe

Poprawny dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę kilka znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie trzeba oznajmić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu więc w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współgrać. Właściwym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i pewno najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a prócz tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie wypada dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.